Ühest nõmedast ajuhäirest ja mõned teisedki tähelepanekud tänasest hommikust

5f913987069c0bc875f5e4e0e74a9ff4

Viimasel ajal on mind vaevanud üks eriskummaline ja üpris tüütu ajuhäire. Eile vaatasin seriaali ”Pank”, kus kostusid sõnad ”Rublad, dollarid, jeenid” ja mu aju seostas selle automaatselt Tommy Cashi looga ”EUROZ DOLLAZ YENIZ” ja otsustas mind selle looga õhtust hommikuni kummitada. Mis siis, et seda lugu kuulsin viimati vist mitu aastat tagasi. Sama jama on viimasel ajal päris palju kordunud mingisuguste X sõnadega, mida ma kuskilt kuulen ja X lugudega. Jube tüütu.

Olen pealkirja pärast täna hommikul kolm postitust avanud ja need lihtsalt veerandi peal pooleli jätnud, sest tegemist on koostööpostitustega, mille vastu mul muidu poleks midagi, aga no, need on rohkem nagu mingisugused referaadid. Ja nendest sai juba kooliajal villand. Kas tõesti jaksab keegi neid igavaid referaate tänapäeval lugeda? Miks viimasel ajal nii vähe sellist siirust koostööpostituses on? Selle asemel on paljudel nagu wikipedia lehekülg – toote koostis, firmast, ajaloost jne.

Meil käib prügiauto iga päev umbes-täpselt kell 9. Kolistab jubedalt, teeb töö ära ja jätab kõik uue hommikuni rahule. Umbes 9.15 lonkab üks õnnetu sellike neid prügikaste üle kontrollima ja nii vist iga päev. Vähemalt mina olen nüüd terve see nädal seda sama vaatepilti kordumas näinud, sest enam-vähem sel ajal ma akna ligidal toimetan, kui sätin ja tahes-tahtmata uitab vahepeal pilk aknast välja.

Täna sättisin end varem valmis ja võtsin kõik tühjad pudelid kaasa. Onuke oli õnneks tänagi platsis. Tahtsin talle öelda, et ta käib alati just enne prügiautosid, et teeb ju natukene tühja tööd, aga kahjuks ta ei saanud aru. Hoopis ehmatas alguses ära, sest arvas, et tulen teda prügikasti juurest ära ajama. Kurb oli, sest ma mõtlesin peas läbi stsenaariumi, kui lihtne oleks tegelikult mul endalgi sellisesse olukorda sattuda ja kui raske välja tulla. Paljudel ongi ju lausa võimatu.

Tundub, et kassid siiski oskavad lugeda ja lugesid mu eilsest postitust. Kõik on juba pahurad täna.

Advertisements

2 thoughts on “Ühest nõmedast ajuhäirest ja mõned teisedki tähelepanekud tänasest hommikust”

  1. Lihtsalt huvi pärast küsin kas see onuke oli selline heleda peaga ja väga kõhna ja lonkab ühte jalga või mitte ei lonka vaid kuidagi veab järele?
    Võib olla tean teda, kas rääkis eesti keelt?

    Like

    1. Kõhna on küll ja pigem veab ühte jalga järgi, aga lisaks ei tööta tal vist ka üks käsi, sest hoiab seda kuidagi enda ligi alati. Helepruunid juuksed, mitte küll meeletult heledad, aga pigem nagu heledad. Mulle vastas küll vene keeles, aga kui ma tagantjärgi mõtlen, siis see oli sellise väikese aktsentiga, et äkki automaatselt vastas paar sõna mulle lihtsalt nii?

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s